IMKB : 89.085 / -0,62 $ : 6,69 / 1,32 : 7,31 / 0,93 Altın : 342,00 / -0,26

"Satışlarımız her ay artıyor"
14 Temmuz 2015 17:49
Kadoil Ankara bayisi Hakkar Akaryakıt’ın sahibi Hakan Karagül ile sektördeki son gelişmeleri konuştuk.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Kadoil Ankara bayisi Hakkar Akaryakıt’ın sahibi Hakan Karagül ile sektördeki son gelişmeleri konuşmak için bir araya geldik. Baba mesleği olmasından dolayı akaryakıt sektörüyle çok küçük yaşlarda tanıştığını ve bu sektörde çalışmaya devam ettiğini ifade eden Karagül, “2014 yılında Kadoil ailesi ile çalışmaya başladık. Kadoil Ankara Ostim Bölgesi akaryakıt istasyonumuzda, müşteri memnuniyetini kazanmış bir firma olarak çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Müşteri portföylerinde bireysel müşteriler harici birçok kurumsal firmalarında bulunduğunu belirten Karagül, “Müşterilerimizi gruplandırmak gerekirse inşaat firmaları, nakliye şirketleri, servis araçları, minibüs, halk otobüsleri ve çeşitli işlerde faaliyet gösteren grup şirketleri istasyonumuzu tercih ediyor” dedi. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak için bir akaryakıt istasyonunda bulunması gereken tüm birimlerimizi en güzel şekilde düzenlediklerini belirten Karagül, “İstasyonumuzda güleryüz ve temizlik birinci prensibimizdir. Tecrübeli personelimiz sayesinde de müşteri memnuniyetini en kısa zamanda kazandık ve her müşterimizle birebir ilgilenerek bu memnuniyeti sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

“Personelimiz görevlerinde oldukça başarılı”
2014 yılının Ağustos ayında hizmete açıldıklarını ve ilk 2 ay satışlarını sabit bir noktaya getirdiklerinin altını çizen Karagül, Hizmete açıldığımız ilk aylar satışlarımızı sabit bir noktaya getirdik sonrasında müşteri görüşmeleri ve ziyaretleriyle yeni müşteriler kazandık. Her ay satışlarımızı arttırarak müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

Nihai kullanıcı ile bayi arasındaki en önemli köprünün ön saha personelleri olduğunu hatırlatan Karagül,” İstasyonumuzda 19 personel istihdam ediyor. Özellikle ön saha personelimiz görevlerinde oldukça başarılı arkadaşlar. Öncelikle hepsinin tecrübesi yıllara dayanıyor ve müşteriyle ilişkileri çok iyi. İstasyona giren her araç sahibi güler yüzlü ve sıcak bir şekilde ‘’Hoş geldiniz’’ diyerek karşılanıyor ki bu bizim için çok önemli bir husus. Kılık kıyafet temizliği, konuşma ve davranış şekilleri de kesinlikle önemli” diye konuştu.

“Kadoil dinamik bir şirket”
Faaliyet gösterdikleri bölgedeki istasyon sayısı hakkında bilgi veren Karagül, “Yenimahalle Ostim bölgesinde çok fazla sayıda istasyon bulunmaktadır. Bölge orta ölçekli bir nüfusa sahip. Bölgemizdeki en büyük sorun da fiyat konusunda rekabet piyasasının çok fazla olmasıdır” dedi.

Dağıtım firması olarak Kadoil’i seçmelerinde “Kadoil’in genç dinamik bir şirket olması, ileri görüşü ve kadrosuyla hızlı büyümeye devam etmesinin önemli olduğunu söyleyen Karagül, “Kadoil’in güvenilir, sağlam ve Türk sermayesi olması, bayilerine destek vermesi Kadoil’i seçmemizdeki kriterler arasında bulunuyor” dedi.

Hakkar Akaryakıt 
Alan m2:  2800 m2
Pompa sayısı:   6 adet   
Pompa markası: Mepsan
Otomasyon: Mepsan
Yazarkasa Markası: Beko 
Giydirme: Akgün Reklam
Tel:   0 312 354 92 51 - 52
Adres: Alınteri Bulvarı No: 10 Ostim – Yenimahalle / Ankara

 


Bu haber 2951 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları