IMKB : 0 / 0,00 $ : 0,00 / 0,00 : 0,00 / 0,00 Altın : 0,00 / 0,00

"İstasyonumuzda market olmazsa olmazımızdır"
28 Temmuz 2015 11:44
Kadoil Giresun bayisi Yusuf Gödek Akaryakıt’ın sahibi Yusuf Gödek ile sektördeki son gelişmeleri değerlendirdik.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Kadoil Giresun bayisi Yusuf Gödek Akaryakıt’ın sahibi Yusuf Gödek ile sektördeki son gelişmeleri değerlendirdik. 1980 yılında ticaret faaliyete başladığını belirten Gödek, 2004 yıllarda akaryakıt sektörüne girdiğini söyledi. İstasyonunun lokasyonu nedeniyle geniş bir müşteri ağına sahip olduğunu ifade eden Gödek, “İstasyonumuzun bulduğu konum nedeniyle binek araçlar, otobüsler ve tırlar yoğun olarak istasyonumuzu ziyaret ediyor. Bunun yanı sıra kamu ve özel işletmelere birkaç dalda hizmet veriyoruz” dedi.
Hizmete açıldıkları günden bu yana satışlarının arttığı söyleyen Gödek, “Satışlarımız ilk hizmete açıldığımız zaman standart bir çizgideydi. Kadoil bayisi olduktan sonra satışlarımızda gözle görülür bir şekilde yükselme var. Fakat karlılıkların az olmasından memnun değiliz” dedi.
 
“Personel alımlarımıza özen gösteriyoruz”
İstasyonda 5 kişiyle müşterilere hizmet verdiklerini belirten Gödek, “Ön saha personelinin işe alımında titiz davranıyoruz. Ön saha personelinin İlk olarak ahlaklı olması lazım, temiz tertipli güleryüzlü olmasına dikkat ediyoruz. Müşteriyi güleryüzle karşılayan ve müşteriyle birebir ilgilenen personel, müşterinin tekrar istasyona gelmesini sağlıyor. Bu nedenle personel alımlarımıza özen gösteriyoruz” diye konuştu.
Gün geçtikçe istasyon marketlerinin önem kazandığının altını çizen Gödek, “İstasyonumuzda market olmazsa olmazımızdır. İstasyonumuzda markete çok önem veriyoruz. Bir istasyon marketinde olması gereken her şeyi bulundurmayı çalışıyoruz. İstasyonumuza gelen müşterinin her ihtiyacını karşılamış şekilde istasyondan ayrılması için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.
 
“Kadoil’i tercih ettiğimiz için çok memnunuz”
İstasyonun bulunduğu Giresun’da yaklaşık 68 istasyonun olduğunu belirten Gödek, “İlçe bazında 6 adet istasyon bulunmaktadır. Bu sayı da ilçemiz için yeterli durumdadır. Bölgemizde ve genel olarak Türkiye’de bayilerin sorunu karlılıklarının düşük olmasıdır. Bütün bayiler olarak veresiyeyi kaldırabilirsek çok iyi olur” dedi.
Dağıtım firması olarak  Kadoil’i seçmelerinde Kadoil’in kaliteli ve güvenilir bir şirket olmasının önemli olduğunu ifade eden Gödek, “Kadoil’i tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Kadoil’in bayilerine destek vermesi, sağlam ve güvenilir bir firma olması Kadoil’i tercih etmemizde önemli bir etken” şeklinde konuştu.

Yusuf Gödek Akaryakıt
Alan m2: 1500m2
Pompa sayısı: 3
Pompa markası:  Petposan
Otomasyon: Mepsan
Yazarkasa Markası: Profilo
Su ve hava saati markası:   Tekser
Giydirme: Akgün Reklam
Tel: 0454 523 03 23
Adres: Sahil Cad. Çavuşlu Görele /GİRESUN
 


Bu haber 2702 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları