IMKB : 0 / 0,00 $ : 0,00 / 0,00 : 0,00 / 0,00 Altın : 0,00 / 0,00

"Müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz"
28 Temmuz 2015 15:13
Türkiye Petrolleri Trabzon bayisi Ulukan Petrol’ün sahibi Gürkan Malkoç ile istasyonlarında verdikleri hizmetleri konuşmak üzere bir araya geldik.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Türkiye Petrolleri Trabzon bayisi Gürkan Malkoç ile akaryakıt sektörü ile ilgili görüşmek üzere bir araya geldik. Malkoç akaryakıt sektöründe 2 bayileri bulunduğunu söyledi.
İstasyonlarına gelen her müşteriyle tek tek ilgilendiklerini ifade eden Gürkan Malkoç; “Güler yüzlü ve aktif bir ekiple her zaman önce müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Şirket olarak bu üzerinde çok dikkat ettiğimiz bir konu. Çünkü müşterimiz bizim velinimetimiz” diye konuştu.

“En önemli kriterimiz güler yüz”
Malkoç, hizmete açıldıkları günden buyana akaryakıt satışlarında güzel bir ivme yakaladıklarını düşündüğünü ifade etti. Müşteriyle aralarındaki en önemli köprünün ön saha personeli olduğunu söyleyen Malkoç; “İşe alımlarda başvuru yapan kişinin güvenilir olması en önemli kriterimiz. Bunun yanı sıra güler yüzlü, becerikli ve öğrenmeye açık insanlarla çalışmayı tercih ediyoruz. Bu kriterlere uyan 10 kişiyi şuanda istasyonumuzda istihdam ediyoruz” dedi. 

“Marketimizin müşteri ihtiyaçlarına cevap vermesine önem veriyoruz”
Akaryakıt istasyonlarında bulunan marketlerin her geçen gün öneminin arttığına dikkat çeken Gürkan Malkoç; “İstasyonumuzda markete önem veriyoruz ve pratik bütün ürünleri marketimizde bulundurmaya çalışıyoruz. Marketimizin müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verir bir şekilde olması hem ticari açıdan memnuniyet hem de müşteri memnuniyeti sağlıyor” şeklinde konuştu.

Faaliyet gösterdikleri bölgedeki bayi sayısı hakkında da bilgi veren Malkoç; “Bu bölgede 4 adet akaryakıt istasyonu hizmet veriyor. Şuan için rakam çok fazla değil” dedi.

“TP çözüm odaklı çalışıyor”
Dağıtım şirketi olarak Türkiye Petrolleri’ni tercih etme sebeplerinden söz eden Gürkan Malkoç sözlerine şöyle devam etti; “Türkiye Petrolleri’nin milli akaryakıt markamız olması kararımızda oldukça etkili oldu. Bununla beraber Türkiye Petrolleri çözüm odaklı çalışıyor. Bir sorunumuz olduğunda bizimle hemen ilgileniyor. Oturmuş bir kurumsal yapısı var. Ayrıca müşteriler tarafından bilinen ve tercih edilen bir firma”

           Ulukan Petrol
Alan m2: 2250
Pompa sayısı: 20
Pompa markası: MEKSER
Otomasyon: TURPAK
Yazarkasa Markası: TURPAK
Su ve hava saati markası: TEKSER
Giydirme: Akgün Reklam
Tel: 04627466160
Adres: Çarşı Mah. Dereyukarı Sokak No:44/1 Sürmene /Trabzon


 


Bu haber 2671 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları