IMKB : 89.085 / -0,62 $ : 6,69 / 1,32 : 7,31 / 0,93 Altın : 342,00 / -0,26

"Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz"
31 Ağustos 2015 10:40
Kadoil Ankara bayisi Yenikent Petrolün sahibi Uğur Eryılmaz ile sektördeki gelişmeleri konuştuk.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Kadoil Ankara bayisi Uğur Eryılmaz ile buluştuk. 15 yıldır akaryakıt sektöründe olduğunu,  akaryakıt madeni yağ ve inşaat sektöründe, Yenikent - Sincan bölgesinde hizmet verdiklerini anlatan Eryılmaz, “Biz her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Bizim için önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Hizmete girdiğimiz günden beri verimli çalışıp güçlü olmak bizim için en önemlisi. Bunun için de elimizden geleni yapıyoruz” dedi.
Ön saha personellerinde genç, dinamik ve güler yüzlü personellerle çalıştıklarını ifade eden Eryılmaz, “İlk personel alımlarımızda 10 gün deneme süresince biz personelden personel bizden memnun kalırsa yolumuza yeni personelimizle devam ediyoruz” diye konuştu. Uğur Eryılmaz, istasyonlarında şu an için 11 kişinin istihdam ettiğini belirtti.

“Temizliğe önem veriyoruz”
Marketlerin son zamanlarda istasyonlarda büyük önem taşıdığını ve müşteri memnuniyetine önem verdiklerini söyleyen Eryılmaz , “Gün geçtikçe marketler önem kazanıyor. Biz de markete son yıllarda daha çok önem verip geliştirerek yol almaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. İstasyona gelen müşterileri güler yüzle karşılıyor ve hizmetlerimizden memnun kalmaları için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Marketlerimizin temizliğine önem veriyor ve her an aktif olmasına dikkat ediyoruz. Özellikle gece ihtiyaç haline gelen marketlerin aktif olması bu noktada büyük önem taşıyor” diye konuştu. Sincan - Yenikent bölgesinde çok fazla sayıda istasyonlarının bulunduğunu söyleyen  Eryılmaz, “Nüfus olarak Sincan  birçok ilden yüksek bir nüfusa sahip. Sosyoekonomik kısmı orta ölçekli” dedi.
 
“Kadoil, hızla  büyümeye devam ediyor”
Genç, dinamik ve başarılı bir şirket olması ve hızla büyümesinden dolayı Kadol’i seçtiklerini söyleyen Eryılmaz, “Petrol şirketinde çok dağıtıcı bulunuyor. Dağıtım firması arayışımızda birçok firma ile görüştük. Kadoil ile  ileri görüşlü kadrosu olması hızlı büyümesi nedeniyle çalışmak istedik. Başarılı olmasında en önemli etken ise  Kadoil’in dinamik ve verimli çalışma ortamına sahip  bir şirket olması” diye konuştu.
Yenikent Petrol
Alan m2: 1894 M2
Pompa sayısı:  3 akaryakıt - 2 aygaz   
Pompa markası:  Petposan - Mepsan
Otomasyon: ASİS
Yazarkasa Markası: MEPSAN
Su ve hava saati markası: Tora
Giydirme: Akgün Reklam
Tel: 0 312 277 20 97
Adres: Ayaş yolu 32.km. Yenikent Sincan  ANKARA Bu haber 2363 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları