IMKB : 1.112 / 0,09 $ : 7,55 / 0,17 : 8,95 / 0,49 Altın : 474,04 / 0,44

TURPAK limanlara da hizmet veriyor
28 Eylül 2015 17:57
Avrupa’nın en büyük limanları arasında yer alan Asyaport Limanı’ndan sonra Gülport Liman İşletmeleri de TURPAK otomasyon sistemlerini tercih etti.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Türkiye’deki ihracat trafiğinin kalbi olan limanlar güvenli yakıt ikmal sistemlerinde TURPAK’ı tercih etmeye devam ediyor.
Avrupa’nın en büyük limanları arasında yer alan Asyaport Limanı’ndan sonra Gülport Liman İşletmeleri de mobil liman vinçleri, konteyner istifleme makinaları, ağır yük forkliftleri gibi birçok liman ekipmanlarının yakıt sarfiyatlarını ve motor çalışma saatlerini takip edebilmek amacıyla TURPAK Otomasyon Sistemlerini tercih edenler arasına katıldı.
 
Birçok alanda hizmet veriyor
Liman, gerek iskelesi, gerekse açık ve kapalı stok sahaları, kapalı soğuk hava depoları ve fiktif antrepoları ile bölge ihracat ve ithalatçısına limancılık, antrepoculuk, gümrüklü-gümrüksüz stoklama ve lojistik alanlarında da hizmet veriyor.

Şirket 1989 yılında kuruldu
Gülport, uluslararası ticarette edindiği lojistik tecrübesi ile dünyanın birçok ülkesine hizmet veriyor. 1989 yılında kurulan Batınak Grubunun bir parçası olan Gülport gurubu aynı zamanda gemi armatörlüğü, acente hizmeti, kiralama ve broker hizmeti de sunuyor.
Yeni nesil NANO RFID Tabanca AntenleriniTasarımı ile zorlu çevre koşullarına uygun, uzun ömürlü ve güvenli sisteme geçen Gülport, böylece akaryakıt maliyetlerinin tamamını TURPAK ile kontrol altına almış oldu. TURPAK, Otomasyon çözümlerinde yatırım ve işletme maliyetleri kablolu sisteme göre çok daha düşük olan Yeni Nesil Kablosuz Sistem NANO RFID Tabanca Antenlerini kullanıyor.


 Bu haber 2031 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları