IMKB : 0 / 0,00 $ : 0,00 / 0,00 : 0,00 / 0,00 Altın : 0,00 / 0,00

"Hedefimizde sınır yok"
30 Eylül 2015 16:11
TP Aydın bayisi Güvenal Petrol’ün sahibi Fatih Solgun ile sektördeki gelişmeleri konuştuk.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
TP Aydın bayisi Güvenal Petrol’ün sahibi Fatih Solgun ile sektördeki gelişmeleri konuşmak üzere bir araya geldik. Sezon itibariyle üst seviyede olan yoğunluklarının kış sezonundan itibaren düşmeye başladığını ifade eden Solgun, bunun sonucu olarak bu süreci bütün ekiple birlikte en iyi şekilde yürütme çabası içinde olduklarını belirtti. 

“Müşterilerin beklentilerini karşılamak önem taşıyor”
Hizmette önemli olanın hızlı ve seri olarak insanları bekletmemek olduğunu belirten Solgun, “Hizmet olarak en önemlisi hızlı ve seri olarak insanları bekletmemek ve müşterinin beklentilerine cevap vermek” diye konuştu.
 
“Ulaştığımız noktada herkesin emeği var”
Açıldıkları günle bugün kıyaslandığında gözler görülür bir şekilde fark olduğunu, bunun da kendisini ve birlikte çalıştığı arkadaşlarını mutlu ettiğini söyleyen Solgun ulaştıkları noktada herkesin emeğinin olduğunu belirtti. Solgun, “Çalışan olarak hedefimizde sınır yok. Kısa süredeki hedefimiz bu farkı daha da çok yükseltmek” dedi.
 
“Dürüstlük olmazsa olmazlarımız arasında”
Ön saha personelleri konusunda dürüstlüğün kendisi için büyük önem taşıdığını söyleyen Solgun, “Ön saha personellerinde öncelikle olmazsa olmazımız dürüstlük, ondan sonra güler yüzlü, sempatik ve müşteriye karşı hızlı olması önem taşıyor” diye konuştu. Solgun, istasyonlarında 7 kişinin hizmet vermekte olduğunu belirtti.
 
“Müşterilerin taleplerini eksiksiz karşılama çabasındayız”
Solgun, istasyon marketleriyle ilgili olarak şunları söyledi: “Marketler istasyonu tamamlayan bir kuruluş oldu artık. Birbirlerini bütün olarak tamamlandı. Markette müşterinin taleplerini eksiksiz bir şekilde müşteriye sunma çabası içeresindeyiz.”
Faaliyet gösterdikleri şehirdeki istasyon sayısıyla ilgili olarak Solgun, “Bulunduğumuz yerde istasyon sayısının nüfus sayısına göre çok fazla olduğunu düşünüyorum. Turizm yeri olduğu için kışın kaldırmayacak kadar fazla. Bunlar nüfus ortalamasına göre ayarlansa bence daha doğru bir yatırım olur” dedi. 

“TP yerli ve milli bir şirket”
Didim'in yaza endeksli bir yerleşim birimi olmasının büyük sorun oluşturduğu konusuna değinen Solgun, bu nedenle kışı rahatlatacak çözümlerin bulunması gerektiğini vurguladı. Solgun, sözlerine şöyle devam etti: “Çözüm olarak sanayi anlamında üretimi geliştirecek yatırımlarla pazar genişletilip iş hacmi yükseltilmeli, belediyelerin bu anlamda daha çok çalışması gerekiyor.”
Solgun, “Dağıtım şirketini seçmemdeki en büyük neden ise TP’nin yerli ve milli bir şirket olması” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Güvenal Petrol 
Alan m2: 3660
Pompa sayısı: 5    
Pompa markası: 1 Mepsan 2 Mekser 2 Alfabeta
Otomasyon: Turpak
Yazarkasa Markası: 3 Mepsan 2 Beko
Su ve hava saati markası: Mepsan
Giydirme: Akgün Reklam
Tel: 0256 811 6021 
Adres: Hisar Mah. İnönü Bul. No:353 DİDİM/AYDIN  Bu haber 2157 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları