IMKB : 0 / 0,00 $ : 0,00 / 0,00 : 0,00 / 0,00 Altın : 0,00 / 0,00

"Tutarlı hizmet ivme kazandırır"
17 Ekim 2015 15:36
Kadoil İstanbul bayisi Ortaköy Petrol’ün sahibi Özgür Uçan ile istasyon işletmeciliği ile ilgili konuşmak üzere bir araya geldik.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Kadoil İstanbul bayisi Özgür Uçan ile sektörde yaşanan son gelişmeleri konuşmak üzere buluştuk. İstasyonlarında toplumun her kesiminden kişiye hizmet verdiklerini ifade eden Uçan; “İstasyonumuza giren, yakıt alan marketi ve tuvaletlerimizi kullanan, aracını yıkamak ve temizlemek isteyen her müşterimize her noktada aynı enerjide, güler yüzlü bir şekilde hizmet veriyoruz” dedi.

İşletmelerde tutarlı bir hizmet sunulduğunda her zaman satışlarda ivme kazanılacağını söyleyen Özgür Uçan, “Biz bunu canlı olarak yaşadık. İlk günden çok daha dinamik ve güçlüyüz. Bu konuda Kadoil bayisi olduktan sonra güçlenmeye başladık. Kadoil ile olan birlikteliğimizin bizi daha iyiye ve ileriye taşıdığını söyleyebiliriz” diye konuştu.

“Özgüveni yüksek kişilerle çalışıyoruz”
Personel seçiminin kendileri için çok önemli bir konu olduğunu belirten Uçan; “Personel ekibimizi oluştururken öz güveni yüksek, iyi iletişim kurabilen nitelikli kişileri tercih ediyoruz. Şuan istasyonumuzda bu kriterlere uygun 6 kişi çalışıyor” dedi. İstasyon marketlerinin önemine değinen Özgür Uçan şöyle konuştu: “Müşteri, markette ihtiyacı olan her ürünü bulabilmeli. Ayrıca temiz ve güler yüzlü hizmet etmek çok önemli. İstasyonumuzda yakıt alan müşteriler için de birçoğu ile ilk tanışma noktamız market olmuştur.”

“Fiyat stratejisi oluşturamıyoruz”
Yaklaşık yedi bin nüfuslu bir bölgede hizmet verdiklerini hatırlatan Özgür Uçan; “Bizim politikamızda kimsenin kazancına laf edilmez bu nedenle herkese hayırlı işler dileriz” dedi. 
Bölgesel problemlerden çok tüm sektörü ilgilendirilen sorunların kendilerini fazlasıyla zorladığını bildiren Uçan; “Yıl içinde uygulanan tavan fiyat uygulaması bizi ciddi bir şekilde etkiledi. Bu tür uygulamalar nedeniyle kalıcı bir fiyat stratejisi oluşturamıyoruz” diye konuştu.

“Kadoil bizim için doğru seçim”
Uçan dağıtım şirketi olarak Kadoil’i tercih etme sebeplerini şu sözlerle açıkladı; “Şirketimizi ve kendimizi büyütmek isteyen bir vizyonumuz vardı. Yaptığımız araştırmalar bölge Müdürümüz İlker Yılmaz’ın katkılarıyla bizim için en doğru seçimin Kadoil olduğunu olgusuna götürdü. Üçüncü yıldır Kadoil bayisi olarak sektörde hizmet veriyoruz. Bu seçimimizin doğru bir karar olduğunu her geçen gün, daha iyi anlıyoruz.”

Ortaköy Petrol
Alan m2: 1700 m2
Pompa Sayısı: 2 
Otomasyon: Mepsan
Yazark Kasa Markası: Mepsan (Stawiz)
Su ve Hava Saati Markası: Mepsan
Giydirme:  ADR reklam
Tel: 0212 734 04 26 – Cep: 0541 747 34 04
Adresi:  Ortaköy Mah. Atatürk Caddesi No:4 Silivri / İSTANBUL

 Bu haber 2512 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları