IMKB : 1.408 / 0,00 $ : 8,06 / 0,29 : 9,66 / 0,40 Altın : 461,09 / 1,39

Ekipman sektöründen Mesudiyeli için taziye mesajları
18 Kasım 2015 15:10
Salih Mesudiyeli’nin yaşamını yitirmesinin ardından yıllarını vermiş olduğu akaryakıt ekipman sektöründen taziye mesajları geldi.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Dün yaşamını yitiren Meksan’ın kurucusu Salih Mesudiyeli’nin vefatı sektörü üzüntüye boğdu. Akaryakıt ekipman sektöründen çok sayıda isimden, Mesudiyeli için taziye mesajları geldi. Sektör, üzüntülerini şu cümlelerle ifade etti:

MEPSAN: Sektörün duayenlerinden, fikir ve deneyimleriyle bize yol gösteren Salih Mesudiyeli vefat etmiştir.
Çok değerli büyüğümüzü kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.
 
Ata Altun (Tekser Yönetim Kurulu Başkanı): 1985 yılında tanıdığım, enerji dolu, yüksek çalışma azmine sahip, örnek insan, eski patronum ve çok sevgili dostum Sayın Salih Mesudiyeli’yi kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyim. Kendisine Allah’tan rahmet ve kederli ailesine başsağlığı diliyorum.

Hüseyin Baran (Baransay Yönetim Kurulu Başkanı):  Değerli dostlar, çoğumuzun geçmişte işvereni olan ve sektöre iş veren olarak girmesine vesile olan sektörümüzün en büyük okullarından biri olan Meksan firmasının kurucusu Sayın Salih Mesudiyeli hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına ve tüm sektör dostlarımıza metanet dilerim.

 


 Bu haber 2378 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları