IMKB : 0 / 0,00 $ : 0,00 / 0,00 : 0,00 / 0,00 Altın : 0,00 / 0,00

'Müşterilerden olumlu geri dönüşler alıyoruz'
26 Kasım 2015 14:32
TP Artvin bayisi Livane Petrol’ün sahibi Celal Öztürk ile Türkiye Petrolleri ile olan iş birliklerini konuştuk.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
TP Artvin bayisi Livane Petrol’ün sahibi Celal Öztürk ile Türkiye Petrolleri ile olan iş birliklerini konuştuk. İş hayatına 12 yaşında inşaat sektöründe başladığını söyleyen Öztürk, 2015 yılında Livane Petrol İnşaat Pazarlama İç ve Dış Ticaret Ltd. Şirketi’ni kurarak akaryakıt ve LPG istasyonculuğu yapmaya başladığını ifade etti.

“Müşterilerimizin yüzde 60’ını ticari araçlar oluşturuyor”
Müşteri portföyü ve verdikleri hizmetlerle ilgili olarak bilgi veren Celal Öztürk, “Müşteri portföyümüzün yüzde 60’ı ticari araçtan yüzde 40’ı ise özel araçtan oluşuyor. İstasyonumuzda şu anda motorin ekstra, motorin, benzin ve LPG yakıtlarının yanı sıra madeni yağ çeşitlerinin satışını yapıyoruz” dedi.

“Hizmette kusur etmemeye önem gösteriyoruz”
Öztürk sözlerini şöyle sürdürdü: “İstasyonumuzun içinde 55 metrekare market işletiyoruz. Müşterilerimize hizmette kusur etmemeye azami özen gösteriyoruz, araçların ön camlarını yakıt alırken yıkıyoruz. Bunun dışında köpüklü yıkama, hava ve süpürge hizmeti veriyoruz.”

Verdikleri hizmetlerle ilgili güzel geri dönüşler aldıklarını ifade eden Celal Öztürk, “Aldığımız duyumlar da bize pozitif olarak yansıyor. İstasyonumuz bin 645 metrekare arazi üzerine kurulmuş olup, 4 bin 500 metrekare alanında istasyon olarak hizmet veriyoruz. İstasyon alanımızda restoran ve 100 kişilik otel inşaatımız da devam ediyor. Restoran 2016’nın başlarında, otel ise 2017’nin başlarında hizmete girecek” diye konuştu.

“Transit yolcu müşterilerimiz de var”
Hizmet verdikleri bölgedeki istasyon sayısı hakkında bilgi veren Öztürk, “Bu bölgede 5 tane akaryakıt istasyonu bulunuyor. 25 bin nüfuslu bir ilde bu sayı çok fazla ancak bizim istasyonumuz il dışında olduğu için daha çok Doğu Anadolu’yu Karadeniz’e bağlayan karayolu üzerindeyiz. Transit yolcu müşterilerimiz de var” açıklamasında bulundu. 

Bölgelerinde yaşadıkları sorunları dile getiren Öztürk şöyle konuştu: “Bölgemizde barajlar yapıldığı için karayollarımız da yeniden yapılıyor. Bölgemizin kalkınması için askeri acemi birlikleri gelmeli, üniversite öğrenci sayısı artmalı ve turizm geliştirilmeli diye düşünüyorum.”

“Dağıtım şirketini seçme nedenim milli akaryakıt olması”
Dağıtım firması olarak Türkiye Petrolleri’ni seçme nedenini anlatan Öztürk; “TP, milli akaryakıt firması. Bu sebepten dolayı bu çatının altında olmayı tercih ettik” dedi.

‘İstasyon marketleri önem kazanıyor’
Satışların mevsimden dolayı şu an çok iyi olmadığını ama zamanla daha iyi olacağını vurgulayan Öztürk ön saha personelleri seçiminde ise Türkiye Petrolleri’nin ve kendilerinin şirket olarak benimsedikleri en iyi ve en kaliteli hizmet kurallarını öğrettiklerini söyledi. Öztürk, “İstasyonlarda önem verdiğimiz konulardan biri de marketler. Her istasyonda olduğu gibi bizim istasyonumuzda da marketin önemi çok büyük. Zira istasyonumuz şehrin dışında olduğu için yaklaşık bine yakın ürün çeşidi ile marketler gün geçtikçe önem kazanıyor” dedi.
 
 Livane Petrol 
Alan m2: 4500 m2 
Pompa sayısı: 6        
Pompa markası:Gilbarco horizon 
Otomasyon: Turpak
Yazarkasa Markası:  Profilo
Su ve hava saati markası: PCL Mekanik
Giydirme: Ertuğ reklam 
Tel: 0 466 212 44 03
Adres: Ormanlı Köyü Uzundere Mevki 27/1 Artvin
 
 
 
 

 


Bu haber 2873 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları