IMKB : 89.085 / -0,62 $ : 6,69 / 1,32 : 7,31 / 0,93 Altın : 342,00 / -0,26

"Suriye sorunu olumsuz etkiliyor"
27 Kasım 2015 16:10
Aytemiz Hatay bayisi Defne Petrol’ün sahibi Behiç Çinçin ile sektöre yönelik son gelişmeleri konuşmak üzere bir araya geldik.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Aytemiz Hatay bayisi Defne Petrol’ün sahibi Behiç Çinçin ile akaryakıt sektöründeki son gelişmeleri ve istasyonlarında verdikleri hizmetleri konuşmak üzere bir araya geldik. 

“20 bin sadakat kart müşterimiz var”
17 yıldır akaryakıt sektöründe faaliyet gösterdiğini ifade eden Çinçin, istasyonlarına kayıtlı 20 bin sadakat kart müşterilerinin olduğunu ifade etti. Behiç Çinçin ayrıca istasyonlarında oto yıkama ve nitrojen hizmetlerini ücretsiz olarak sağladıklarını da belirtti. 

“LPG’de sert bir rekabet söz konusu”
Hizmete açıldıkları günden bu yana satışlar hakkında hizmet veren Çinçin “Suriye problemi nedeniyle yaşanan ekonomik zorluk satışları olumsuz etkiliyor. Ayrıca LPG’de de çok sert bir rekabet söz konusu. Bu da satışlar üzerinde olumsuz bir etki yaratıyor” diye konuştu.
 

“İstasyonlarımızda temizliğe özen gösteriyoruz”
Çinçin, istasyon marketlerinin, Defne Petrol’ün faaliyetleri içindeki önemi konusunda şu değerlendirmelerde bulundu:“Marketlerimizde müşterilerimizin her ihtiyacını karşılayabilecekleri bir hizmet sağlamaya özen gösteriyoruz. Bunun dışında istasyonlarımızdaki temizlik konusu da bizim için büyük önem taşıyor. Marketlerimiz dahil tüm çevrenin temizliğinin sağlanması için gereken özeni gösteriyor ve müşterilerimizi bu konuda memnun etmeye çalışıyoruz” diye konuştu. 

“Aytemiz iyi ticari koşullara sahip bir marka”
Türkiye Akaryakıt Bayileri Petrol ve Gaz Şirketleri İşveren Sendikası (TABGİS)’e üye olduklarını belirten Çinçin sözlerine şöyle devam etti: “Dağıtım şirketi olarak Aytemiz’i seçmemdeki en önemli etken Aytemiz’in iyi ticari koşullara sahip olması, iyi iletişim ve dürüst ilişki içinde faaliyet göstermesi oldu.”

"Personel eğitimine dikkat ediyoruz"
İstasyonlarında şu an 22 kişiyi istihdam ettiklerini ve Defne Petrol bünyesindeki çoğu personelin uzun yıllardır kendileriyle çalıştığını ifade eden Aytemiz Hatay bayisi Defne Petrol’ün sahibi Behiç Çinçin, “Ön saha personelleri konusunda bizim tercihimiz sektör deneyimi olmayan personelleri alıp eğitmek. Bu konuda hassas davranıyor ve personellerimizi bu unsurları göz önünde bulundurarak seçiyoruz” dedi.

 Bu haber 1793 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları