IMKB : 0 / 0,00 $ : 0,00 / 0,00 : 0,00 / 0,00 Altın : 0,00 / 0,00

"Kadoil'le çalışmaktan çok memnunuz"
15 Aralık 2015 14:52
Kadoil Tokat bayisi Bedir Petrol ile sektöre yönelik gelişmeleri konuşmak üzere bir araya geldik.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Kadoil Tokat bayisi Bedir Petrol’ün sahibi Bedir Şenel ile sektöre yönelik gelişmeleri konuşmak üzere bir araya geldik. 
18 yaşından beri akaryakıt sektöründe olduğunu belirten Şenel, akaryakıt istasyonu haricinde lastik bayiliği yaptığını ve restoran işlettiğini söyledi. 
Şenel, “İstasyonumuzda akaryakıt satışı, yıkama, yağlama, market ve restoran ile hizmet veriyoruz. Müşteri portföyümüz binek ve ticari araçlar. Müşterilerimize cam temizliği, oto bakım, cam suyu ve madeni yağ kontrolü gibi çalışmalarımız da var. Satışlarımızdan ve bu firmayla çalışmaktan çok memnunuz” açıklamasında bulundu.

“İşe alım sürelerimiz uzun vadeli”
Ön saha personelinin genç olmasına, pratik olmasına, güler yüzlü olmasına ve iş ahlakı çerçevesinde çalışabilecek personel seçimine dikkat ettiklerini söyleyen Şenel, “İşe alım sürelerimiz kısa vadeli değil. Genelde uzun vadeli anlaşmalar yapıyoruz” diye konuştu.
 
“İstasyon marketlerinde görselliğe önem veriyoruz”
Şenel istasyonda toplam 5 kişiyi istihdam ettiklerini belirterek istasyon marketleriyle ilgili olarak şunları kaydetti: “İstasyonda bize göre market olmazsa olmazlardandır. Marketimizde yöresel ürünler satarak her ay bir tane ürün fiyatı indirip ‘ayın ürünü’ kampanyasını uyguluyoruz. Markette görselliğe önem veriyoruz. Ayrıca müşterilerimizin istediği ürünleri temin etmek için çaba sarf ediyoruz.” Faaliyet gösterdikleri şehirde 15 adet istasyon olduğunu ifade eden Şenel, “Şehrimiz 66 bin nüfuslu. İlçenin sosyal ve ekonomik yapısı bizce normal” şeklinde konuştu.

"Kadoil, başarı odaklı bir şirket"
Kadoil Tokat bayisi Bedir Petrol’ün sahibi Bedir Şenel, “Bir akaryakıt bayisi olarak bölgede yaşadığımız sorunlar; rekabet ortamının çok yoğun olması, afaki iskontalar uygulanması, iş güvenliği yasası hakkında bu çalışmanın geç kalınmış olup güzel bir uygulama olduğunu düşünüyoruz.”
Şenel dağıtım şirketini seçme nedenlerini ise şöyle açıkladı: “Başarı odaklı olması, güvenilir bir dağıtım şirketi olması bizi müşteriye karşı utandırmayacak yakıtın olması ve helal para kazanacağımıza inandığımız bir dağıtıcı firması olduğu için Kadoil’i tercih ettik” diye konuştu. 


Bu haber 2261 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları