IMKB : 105.520 / 0,15 $ : 6,81 / 0,00 : 7,56 / 0,35 Altın : 379,42 / 0,78

Tekser'den Wayne'e ziyaret
28 Aralık 2015 11:18
Tekser A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Kemal Kolik ve Elektronik-Otomasyon Proje Müdürü Anıl Altun, Wayne Fueling System’in Austin Teksas’da 65 dönümlük merkez tesisinde fabrikanın tüm birimlerini gezdi.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Tekser A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Kemal Kolik ve Elektronik-Otomasyon Proje Müdürü Anıl Altun, Amerika birleşik devletlerine çeşitli firma görüşmeleri ve Wayne Fueling Systems davetlisi olarak gittikleri seyahatte Wayne Fueling System’in Austin Teksas’da 65 dönümlük merkez tesisinde fabrikanın tüm birimleri gezdirilerek, yeni gelişmeler ve sistemler hakkında bilgilendirildiler. 

“Akaryakıt sektöründeki pay artırıldı”
Wayne firmasınca hazırlanan program çerçevesinde, Tekser yetkilileri, fabrika üretim müdürü Reuben Sanchez ile birlikte üretim bandını gezip, imalat ile ilgili bilgilendirildiler. Austin’deki tesiste günde ortalama 100, bir ayda ise günde 2000-2200 adet pompa ürettiklerini belirten Sanchez, Wayne markasının dünyadaki 4 fabrikasıyla birlikte akaryakıt sektöründeki payını arttırdığını belirtti.
Operasyon Merkezinde, departman müdürleri ve mühendislerce, Global Operasyon sistemleri hakkında bilgilendirilen Kemal Kolik ve Anıl Altun bu gezinin ardından 4 dönümlük kapalı alana kurulmuş otomasyon çağrı merkezi ve acil yardım tesisini de ziyaret etti.

Daha sonra, merkez konferans salonunda; Wayne Fueling Systems global Ar-Ge Müdürü Scoot Negley ile yeni çalışmalar ve gelişmelerle ilgili, Otomasyon Departman Müdürü Patrick Jeitler ile Fusion ve Cloud sistemleriyle ilgili, akıllı ödeme sistemleriyle ilgili Annika Birkler, teknik Sistemler ve otomasyon destek birimi konusunda da Rajeev Kumar, Tekser yetkililerine yaptıkları sunumlar ve uygulamalarla Wayne Fueling System’e ait sistemlerini tanıttılar.
 
“Ticaret hacmini artırma yönünde olumlu bir toplantı gerçekleşti”
Sunumlar sonunda, soru-cevap şeklinde Wayne çalışmaları ve Türkiye pazarı ve yakın coğrafya konusunda yapılan toplantı sonrası Wayne yetkilileri, köklü çözüm ortaklarından Tekser’in kendilerini bizzat ziyaret etmelerinden duydukları mutlulukları dile getirdiler. Tekser’in Wayne ile çok eski bir geçmişi olduğunu belirten Wayne yetkilileri Tekser ile ticaret hacmini arttırma yönünde olumlu bir toplantı ve gezi gerçekleştiğini belirttiler.
Tekser A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Kemal Kolik, ve Elektronik-Otomasyon Proje Müdürü Anıl Altun, Wayne ile olan 20 yıllık başarılı bir geçmişi gelecekte daha da başarılı hale getirme ve gerçekleşen ziyaret adına gördükleri ilgi karşısında  Wayne Fueling Systems ve Reuben Sanchez, Saul Martinez, Rey Loera, Patrick Jeitler, Rajeev Kumar, Annika Birkler ve Scott Negley’e teşekkürlerini bildirdi.  

 Bu haber 1829 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları