IMKB : 89.085 / 0,00 $ : 6,65 / -0,54 : 7,28 / -0,39 Altın : 340,78 / -0,62

"Bu meslek benim için yaşam biçimi"
29 Aralık 2015 10:41
Kadoil Antalya bayisi Çatmalılar Petrol ile sektöre yönelik konuşmak üzere bir araya geldik.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Kadoil Antalya bayisi Çatmalılar Petrol’ün sahibi Fikret Öztürk ile sektöre yönelik konuşmak üzere bir araya geldik. 
İstasyonculuğun kendisi için bir meslek değil yaşam biçimi olduğunu ifade eden Öztürk, “35 yıldır petrol piyasası içinde olan bir ailede dünyaya geldim. Kendimi bildim bileli eğitim dışında tüm vaktimi istasyonlarda geçirdim. İstanbul, Trakya ve Antalya bölgelerinde akaryakıt istasyon bayiliği, nakliye, lojistik ve konteyner depolama işleri ile uğraşıyoruz. Türkiye’ye kesin dönüş yaptığımdan beri istasyonların işletmesinden sorumluyum” diye konuştu.

“İstasyonumuza gelen herkes bizim için ayrı bir değer”
Çalışanlarına her zaman güler yüzlü hizmet verdiklerini söyleyen Öztürk, “Müşteri portföyümüz çeşitli olmakla birlikte filo araçları olan şirketlerden düşük beygirli motosikleti olan emekli bir amcaya kadar değişkenlik gösteriyor. İstasyonumuza gelen herkes bizim için ayrı bir değer. Tüm istasyonlarımızda en çok önem verdiğimiz konu marka değeri yüksek ürünleri müşterilerimize sunmak” dedi.

“Müşterilerimize kısa bir mola vaad ediyoruz”
Fikret Öztürk sözlerini şöyle sürdürdü: “Bütün bunların dışında tuvalet temizliği ve hijyen konusunda müşterilerimizden çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Market hizmeti dışında mutlaka bir restoran konseptine yer vermeye çalışıyoruz. Biz müşterilerimize kısa bir mola vaad ediyoruz. Bununla birlikte araç yıkama, lastik değişim ve ilk yardım konularında da donanımlı, işin ehli çalışanlarımızla müşterilerimizin imdadına yetişiyoruz.”

“Hedefimiz Kadoil ile her gün bir önceki günden daha çok satış yapmak”
Satış konusunda yakalamak istedikleri kalitenin artan oranlı bir ivme olduğunu ifade eden Öztürk, “Bu meslekte  satışın ve arzın sonu yok. Hedefimiz her gün bir önceki günden çok satış yapmak. Geriye gittiğimiz günler ekip olarak demoralize oluyoruz.  Bu ivmede sabırla yol almaya devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Fikret Öztürk sözlerini şöyle sürdürdü: “Hitabeti kuvvetli ve enerjisi yüksek personel tercihimiz. Referanssız olan çalışanımız yok denecek kadar az. Çalışanın diğer mesai arkadaşlarıyla uyumu ve müşteri diyaloğuna bakıyoruz. Müşterimizin yüzünü güldüren herkesle çalışabiliriz.”

Marketlerde ürün çeşidimiz çok fazla 
Müşterilerin her türlü ihtiyacını marketlerinden giderebildiklerini söyleyen Öztürk, “Ürün çeşidimiz çok fazla. Marketlerimizde uyguladığımız fiyat politikasında müşterilerimizi asla üzmüyoruz” diye konuştu.
Türk sermayeli bir dağıtım firması olduğu için Kadoil’i seçtiğini söyleyen Öztürk, “ Piyasadaki artan marka değeri, çalışanlarına verdiği güven ve bayilerine verdiği destek için seçtik” dedi.

   Çatmalılar Petrol
Alan: 4970m2
Pompa sayısı: 5 adet
Pompa markası: Mepsan
Otomasyon: Mepsan
Yazarkasa markası: Profilo
Su ve Hava saati markası: Mepsan
Giydirme: Renk
Tel: 0242 426 20 38
Adres: Barbaros Mah. Serik cad. no:205 Aksu / Antalya

 Bu haber 2030 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları