IMKB : 97.988 / 1,94 $ : 6,26 / 0,90 : 7,36 / 0,96 Altın : 242,79 / 0,97

"Kaliteli hizmet için çalışıyoruz"
27 Ocak 2016 17:31
Aytemiz Samsun bayisi Yılmazlar Petrol’ün sahibi Muharrem Yılmaz ile istasyonlarında verdikleri hizmetleri görüşmek için bir araya geldik.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Aytemiz bayisi Muharrem Yılmaz ile buluştuk. 19 yıldır akaryakıt sektöründe olduklarını anlatan Yılmaz, kaliteli hizmet anlayışının kendileri için çok önemli olduğunu ifade etti.
 
1997’den bu yana akaryakıt sektöründe faaliyet gösterdiklerini belirten Muharrem Yılmaz, bu sektörde olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Yılmaz, “Biz istasyonumuzu faaliyete geçirmeden önce tüm müşteri kesimlerine hitap edecek bir hizmet anlayışı dizayn ettik. Müşteri portföyümüzde perakende, nakliye, taşıma ve sanayi kuruluşları gibi her kesimden tüketici bulunuyor. İstasyonumuzda araç iç-dış yıkama, yağ değişimi hizmetleri de ücretsiz olarak verilmektedir” dedi.
 
“Personel eğitimine önem veriyoruz”
Eğitim sektöründen kazanılan bilgi birikimini istasyona aktardıklarını belirten Yılmaz, “Ayrıca kendi şirketimizin uyguladığı gizli müşteri programına da katılmış bulunmaktayız. Müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için personelimiz her ay düzenli olarak teknik ve hizmet eğitimlerine tabi tutulmaktadır” dedi.
 
“Aytemiz ile satışlarımız arttı”
2015 yılından bu yana satışlarda ciddi oranda artış meydana geldiğini belirten Yılmaz, “Aytemiz’e geçiş yapmaktan dolayı çok memnunuz. Her kesimden müşterilerimize ulaşmamızda firmamızın ve reklamların olumlu etkisini ciddi anlamda hissettik. Sektörümüzdeki agresif rekabete rağmen istasyonumuzun satışları artmıştır” diye konuştu.

“Personel sirkülasyonu çok az”
Sektörün en önemli sorunlarından birinin personel sirkülasyonu olduğunu dile getiren Yılmaz, kendilerinin bu konuda çok şanslı olduğunu belirterek sözlerine şunları ekledi: “İstasyonumuzda personel sirkülasyonu çok az yaşanıyor.Eski personellerimiz ile hizmet verip değişen personelimize kendi yaşadığımız çevreden takviye yapıyoruz. 
Şu an için toplam 24 adet personelimiz bulunmakta olup, 3 vardiya sistemi ile hizmet veriyoruz.”

“Market gelirleri artıyor”
Market gelirlerinin giderek arttığını belirten Muharrem Yılmaz “Bizim için istasyonumuzda, market gelirleri gibi akaryakıt dışı gelirler her geçen gün daha fazla önem kazanıyor. Marketlerde ürün çeşitliliğine büyük önem veriyoruz” diye konuştu.

“Aytemiz ile daha güçlüyüz”
Aytemiz ile çalışmalarındaki en önemli etkenin Aytemiz’in yerli marka olmasından kaynaklandığını ifade eden Muharrem Yılmaz, “Bayi ve şirket ilişkilerinde kurulan samimiyet kurumsallık ile birleşince, güzel bir aile ortamına dönüştü, tüm bu pozitif gelişmeler ise seçimimizde etkili oldu.
 
Tabii ki firmamızın markasına yaptığı yatırımların yanı sıra Aytemiz ailesinin ve özellikle Sayın İsmail Aytemiz’in istasyonumuza ve ailemize verdiği değer bizi çok etkiledi. İstanbul’da gerçekleştirilen Petroleum Istanbul Fuarı’na katılımımda Sayın İsmail Aytemiz’i Aytemiz standında görmüş olmak, kendisinin bizzat işin başında oluşuna şahit olmak da beni derinden etkilemiş ve iş ortağı olarak Aytemiz’i tercih etmemde önemli bir faktör olmuştur”  şeklinde konuştu.

Yılmazlar Petrol 

Alan m2: 5.000
Pompa sayısı: 6    
Pompa markası: Mekser  
Otomasyon: Turpak
Yazarkasa Markası: Beko 
Su ve hava saati markası: Mekser
Giydirme (İstasyon giydirmesini hangi reklam firması yaptı?): Osmanlı reklam
Tel: 0362 445 57 81
Adres: Kıran Mah. 1379 Sok. No: 7 İlkadım/Samsun
 
 
 
 
 
 

 


Bu haber 1451 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları