IMKB : 89.085 / -0,62 $ : 6,69 / 1,32 : 7,31 / 0,93 Altın : 342,00 / -0,26

"Bayilere birçok fırsat sunuluyor"
03 Şubat 2016 13:36
Kadoil İstanbul bayisi İstikrar Petrol’ün sahibi Ahmet Çolakoğlu ile istasyonlarında sağladıkları hizmetleri konuştuk.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Kadoil İstanbul bayisi İstikrar Petrol’ün sahibi Ahmet Çolakoğlu ile istasyonlarında sağladıkları hizmetleri konuşmak üzere bir araya geldik. İş hayatında yoğun bir şekilde çalışmakta olduğunu ifade eden Çolakoğlu müşteri portföylerinin çiftçiler ve hafriyat firmaları ağırlıklı olduğunu söyledi.
Ahmet Çolakoğlu: “Satışlarımız gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Hizmete başladığımız günden bu yana büyük yol kat ettik” dedi.

“Deneyimli personellerle çalışıyoruz”
Sektörde nihai kullanıcı ile bayi arasında en önemli köprünün ön saha personelleri olduğunu söyleyen Çolakoğlu kendilerinin de bu anlamda birçok kriterlere sahip olduğunu belirtti. Çolakoğlu, “Deneyimli, müşteriye karşı güler yüzlü ve isteklerini karşılayabilecek personel ile çalışmaya gayret gösteriyoruz” diye konuştu. 
Faaliyet gösterdiği bölgede 30 istasyon olduğunu söyleyen Çolakoğlu bu istasyon sayısının yeterli olduğunu belirtti. Çolakoğlu akaryakıt bayisi olarak bölgelerinde yaşadığı sorunları şu şekilde açıkladı:
“İstasyonlarımızda genel olarak alt yapı sorunu yaşıyoruz. Belediyelerin bu konuda biraz daha yatırım yapması gerektiğini düşünüyorum.”

“Kadoil sektörde iddialı bir şirket”
Ahmet Çolakoğlu sektörde iddialı olması nedeniyle Kadoil’i seçtiklerini ifade etti. Çolakoğlu sözlerini şöyle sonlandırdı:
“Kadoil’de birebir ilişkiler gelişmiş durumda. Bütün bunların yanında bayilerine sunduğu fırsatlar bakımından bu dağıtım şirketini tercih ettim.” 

İstikrar Petrol
Pompa sayısı:3
Pompa markası: Mepsan
Otomasyon: Mepsan
Yazarkasa markası: Mepsan
Su ve hava saati markası: Mepsan
Giydirme: Akon Reklam
Tel: 0212 734 26 05
Aders: Kadıköy Mah. Kadıköy Cad. No:140 Silivri/İstanbul
 
 Bu haber 1844 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları