IMKB : 1.112 / -1,33 $ : 8,35 / 1,11 : 9,73 / 0,40 Altın : 504,26 / 1,27

LUKOIL'in 'Yağ Doktoru' soruları yanıtlayacak
16 Şubat 2016 15:35
İnternet sitesinde “Yağ Doktoru” köşesini açan LUKOIL, kullanıcıların madeni yağ ile ilgili tüm sorularına yanıt veriyor.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
LUKOIL, bireysel ve kurumsal son kullanıcılarına yönelik yeni projesini hayata geçirdi. İnternet sitesinde “Yağ Doktoru” köşesini kullanıma açan LUKOIL, madeni yağ ile ilgili kullanıcıların kafasına takılan her türlü soruyu yanıtlayıp çözümler geliştirmeye odaklandı. 

FARKLI SORUNLARA ÇÖZÜM GELİŞTİRECEK
Konuyla ilgili açıklama yapan LUKOIL Lubricants Teknik Servisler Müdürü Serdar Ali Karadağ; “Her kullanıcının çalışma şartları, yağdan beklentileri, iş prosesi ve güncel problemleri farklı. Bugüne kadar kabul görmüş bir yaklaşım olan ‘fit for all’  tarzının, farklı beklentileri karşılamakta yetersiz kaldığını gözlemlediğimizden, farklı kullanıcıların farklı sorunlarına çözüm geliştirebilmek adına bu uygulamayı hayata geçirmeye karar verdik” dedi.

“OLUMLU GERİ DÖNÜŞLER ALIYORUZ”
Uygulamanın oldukça beğeniyle karşılandığını ve pazardan bununla ilgili çok olumlu geri bildirimler aldıklarını ifade eden Karadağ, pazarda gelişim göstermenin ana noktasının farklılık yaratmak olduğunu belirterek, kullanıcılara  www.lukoilmadeniyaglar.com web adresini mutlaka ziyaret edip, konuyla ilgili daha detaylı ve kişiye özel bilgiler alabilecekleri ekledi.


 Bu haber 2269 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları