IMKB : 0 / 0,00 $ : 0,00 / 0,00 : 0,00 / 0,00 Altın : 0,00 / 0,00

"Sistemli ve programlı çalışıyoruz"
18 Şubat 2016 15:51
Kadoil İstanbul bayisi Beyaztaş Petrol’ün sahibi Yılmaz Beyaztaş, Kadoil ile yaptıkları iş birliğini anlattı.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Kadoil İstanbul bayisi Beyaztaş Petrol’ün sahibi Yılmaz Beyaztaş ile hem akaryakıt sektörünü hem de Kadoil ile olan iş birliklerini konuştuk.
 
Kadoil ailesiyle 1 yıldır bir arada olduğunu ifade eden Beyaztaş şöyle konuştu: “Müşteri portföyümüzü ağırlıklı olarak ticari firmalar oluşturuyor. Bu sektörde yabancı olmadığımız için müşterinin her türlü sıkıntısını biliyoruz ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürmeye dikkat ediyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce geliyor. Bu nedenle sağladığımız hizmeti elimizden geldiğince en üst seviyede tutmaya ve müşterilerimizin memnun ayrılmaları için ekstra bir çaba gösteriyoruz”
 
“GÜNDEN GÜNE ARTAN BİR SATIŞ GRAFİĞİNE SAHİBİZ”
Gün geçtikçe yükselen bir satış grafiğine sahip olduklarını ve satışlarını arttırmak amacıyla her gün kendilerini daha çok geliştirdiklerini söyleyen Beyaztaş, istasyonlarında çalışan personellerin kendileri için büyük önem taşıdığını vurgulayarak, “Birlikte çalışacağımız kişilerin sektöre yabancı olmayan, güler yüzlü, genç ve çalışkan kişiler olmasına dikkat ediyoruz” dedi.
 
“PERSONEL SEÇİMİNDE BELLİ KRİTERLERİMİZ VAR”
Beyaztaş sözlerini şöyle sürdürdü: “Personel seçimi yaparken göz önünde bulundurduğumuz belli başlı kriterler var. İstasyonlarımızda çalışacak kişilerin seçimi esnasında bu kriterlerin dışına çıkmamaya özen gösteriyoruz. Bu durum hem bizim açımızdan hem de müşterilerimizin istasyonumuza olan güveni açısından çok önemli. İstasyonumuzda  halihazırda 10 kişi istihdam ediyoruz.” 
 
“MARKETLER İSTASYONUN OLMAZSA OLMAZI”
İstasyonlarda marketlerin öneminin farkında olduklarını ve çalışmalarını sürdürürken bu koşullara da dikkat ettiklerini söyleyen Yılmaz Beyaztaş, “Marketler istasyonun olmazsa olmazı. Marketlerin temiz olması, ihtiyaçların kolayca karşılanabileceği geniş bir alanın sağlanması büyük önem taşıyor. Bütün bunların yanında ürün çeşitliliğinin olması ve bu ürünlerin uygun fiyatlarla tüketiciye sunulması da çok önemli. Çünkü müşteriler genelde  bu konudan şikayetçi. Belirttiğim tüm bu özellikleri istasyonumuzda bulundurmaya her zaman dikkat ediyor ve bu bağlamda müşterilerimizin bize olan güvenini pekiştiriyoruz” diye konuştu.
Beyaztaş ayrıca, İstanbul’da araç sayısı ve ekonomik yapıya göre istasyon sayısının yeterli olduğunu ifade etti.

‘KADOİL SEKTÖRDE İDDİALI BİR ŞİRKET’
Kadoil’in sektörde iddialı olmasının şirketi seçme nedenleri arasında yer adlığını söyleyen Beyaztaş, “Ayrıca birebir görüş alışverişi yapabilmemiz ve esnek çalışma imkanının olması da dağıtım şirketini seçme konusunda bizi etkileyen faktörler arasında yer aldı” diye konuştu.

Beyaztaş Petrol
Alan m2: 2.300
Pompa sayısı: 4
Pompa markası: Mepsan
Otomasyon: Mepsan
Yazarkasa markası: Mepsan
Su ve hava saati markası: Mepsan
Tel: 0533 727 06 38
Ades: Mimar Sinan Mah. Çatalça yolu Cd. No:680 Büyükçekmeçe/İSTANBUL
 

 Bu haber 7092 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları