IMKB : 89.085 / -0,62 $ : 6,69 / 1,32 : 7,31 / 0,93 Altın : 342,00 / -0,26

Türkiye'nin en büyük araç yıkama tüneli TEKSER'den
07 Mart 2016 17:45
Tekser, Christ AG ile birlikte Türkiye’nin en büyük araç yıkama tünelinin montajını Antalya Mevlana Petrol’de yaptı.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Tekser, Türkiye temsilciliğini yaptığı Alman araç yıkama makinesi üreticisi Christ AG ile birlikte Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı araç yıkama tüneline Antalya Mevlana Petrol için imza attı.  

SİSTEM 32 METRE UZUNLUĞA SAHİP
Sistem, toplamda 14 farklı temizleme modülüne, tümü yumuşak ve araç boyasına zarar vermeyen 13 adet fırça setine ve 32 metre uzunluğa sahip. Saatte ortalama 80 araç yıkayabilen sistem, müşterilerin araç yıkama kuyruğunda bekleme sürelerini 1 dakikaya indirirken her müşterinin taleplerine göre farklı opsiyonlar sunabiliyor. 

HANGİ HİZMETLERİN ALINDIĞI GÖSTERİLİYOR
Sisteme giren aracın tüm gövdesine köpük uygulayan sistem, sonrasında sırasıyla yüksek basınçlı yıkama, kapı altı ve jantların yıkanması, basınçlı şasi altı yıkama, evolution tipi genel yıkama, özel cila uygulanması, su kaydırıcı uygulanması ve detaylı kurutma uygulanıyor. Ayrıca tünelin girişinde ve iç bölümde LED kemerler, çıkışında ise hangi hizmetlerin alındığına dair bilgilerin gösterildiği paneller bulunuyor. 
 
ANINDA SERVİS PAROLASI
Tekser yetkilileri tarafından yapılan açıklamada; “Christ A.G.’nin Türkiye temsilcisi olarak deneyimli mühendis kadromuz ile başarılı bir kurulum yaparak son tüketicileri “Araç Yıkama Deneyimi”nin doruklarına taşıyoruz. Ayrıca istasyon sahipleri ve işletmecilere de kullanıcı dostu otomasyon sistemimiz ile kolay bir operasyon sağlayarak işlerini geliştirmelerinde katkı sağlıyoruz. Sektör ve piyasa analizini düzgün bir şekilde yaparak her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını ön planda bulunduruyoruz. Christ ile kurmuş olduğumuz sağlam iletişim ile de Türkiye pazarına özel bir sistem üretilmesinin önünü açtık. Christ’in Türkiye’ye özel ürettiği 2850 milimetre yıkama yüksekliğine sahip kompakt sistemlerini piyasaya sunuyoruz. Türkiye genelinde bugüne kadar birçok Christ yıkama sistemi kurduk. Faaliyetlerimize bu alanda da her zaman olduğu gibi ‘kaliteli ekipman ve anında servis’ parolası ile hızla devam edeceğiz” denildi.

 MEVLANA TÜNEL MACERASI
‘Mevlana Tünel Macerası’ ismi verilen Antalya Mevlana Petrol’deki yıkama sistemi 32 metrelik uzunluğuyla müşterilerin ilgisini çekiyor. Müşteriler, temperli cam paneller sayesinde araçları temizlenirken tüm aşamaları görebiliyor.

 Bu haber 2041 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları