IMKB : 89.085 / 0,00 $ : 6,65 / -0,54 : 7,28 / -0,39 Altın : 340,78 / -0,62

Karşıyaka Belediyesi'nin tercihi Asis oldu
09 Mart 2016 14:50
İzmir Karşıyaka Belediyesi, bünyesinde bulunan 200’ün üzerinde motorlu araç ve iş makinesi için kullanılan akaryakıt deposunun otomasyon sistemini Asis Otomasyon Sistemleri’ni tercih ederek yeniledi.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
İzmir Karşıyaka Belediyesi, bünyesinde bulunan 200’ün üzerinde motorlu araç ve iş makinesi için kullanılan akaryakıt deposunun otomasyon sistemini Asis Otomasyon Sistemlerini tercih ederek yeniledi. Karşıyaka Belediyesi, modern yakıt tankları ve elektronik takip sistemi ile akaryakıt kullanımında yüzde 30 tasarruf sağlamayı planlıyor.
 
ASİS İLE AKARYAKITTA SON TEKNOLOJİ OTOMATİK SİSTEM
Otomasyon konusunda teorik ve uygulamalı olarak 15 yıllık deneyime sahip olan Asis Otomasyon Sistemleri, istasyonlara özel otomasyon sistemleri, tüm entegrasyon sistemlerinin bir arada sunulduğu yenilikçi çözümleri her ihtiyaca cevap verebilen teknolojisi ve AR-GE çalışmaları ile tüm kalite değerlerine uygun olarak üretiyor.  Türkiye ve dünyada istasyon otomasyon sistemleri, mobil otomasyon sistemleri, teknolojik hizmetler alanlarında çalışmalarını sürdüren firmanın yöneticileri, İzmir Karşıyaka Belediyesi ile başlattıkları verimli işbirliğinden memnuniyetini ifade ederken kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermekten duydukları gururun da altını çizdiler. 
 
“AMACIMIZ DAHA AZ MALİYETLE DAHA FAZLA HİZMET SAĞLAMAK”
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Karşıyakalılara daha iyi hizmet sunabilmek adına projeler üretirken, belediye harcamalarında ve üretim maliyetlerinde de tasarruf sağlamayı hedefliyoruz. Yeni yakıt sistemimiz sayesinde, gittikçe değerlenen akaryakıt kullanımında yüzde 30 tasarruf elde ettik. Bu kazancı da yine hizmet kalemlerimize aktaracağız. Amacımız daha az maliyetle daha fazla hizmet sağlamak” diye konuştu.

 Bu haber 1462 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları