IMKB : 0 / 0,00 $ : 0,00 / 0,00 : 0,00 / 0,00 Altın : 0,00 / 0,00

"Hizmetlerimizde yenilikler yapmaya gayret ediyoruz"
11 Mart 2016 15:16
Petline Kayseri bayisi Murat Karanfil Petrol ile sektörde yaşanan gelişmeleri konuştuk.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Petline Kayseri bayisi Murat Karanfil Petrol’ün sahibi Murat Karanfil ile sektörde yaşanan gelişmeleri konuştuk.İstasyonlarının bulunduğu Bünyan ilçesinde ağırlıklı olarak çiftçilik yapıldığını söyleyen Karanfil; “Müşteri portföyümüzün büyük kesimini tarımsal faaliyetler içerisinde yer alan kesim oluşturmakla birlikte, ilçemizdeki ekonomik çeşitliliğin artmasıyla birlikte müşteri portföyümüzdeki değişiklik de günden güne arttıyor” diye konuştu.

“MÜŞTERİLERİMİZ EN BÜYÜK YÖNLENDİRİCİ”
Müşteri memnuniyeti konusunda yaptıkları çalışmaları anlatan Murat Karanfil, “İstasyonumuzdan alışverişveriş yapan müşteri portföyümüz, atılacak adımlar noktasındaki en büyük yönlendirici etken. Sezonluk gelir elde eden çiftçilerimize, vadeli satış imkânı sağlayıp, bunu mümkün olduğunca esneterek ödeme kolaylığı sağlamayı planlıyoruz” dedi.
 
“ÖN SAHA PERSONELLERİ İŞLETME SAHİBİNİN VİZYONU”
Ön saha elemanlarının bir istasyonun vizyonu olduğunu söyleyen Karanfil, “Müşteriyle doğrudan temas sağlayan ön saha elamanlarının tercihinde uzun ön görüşmeler yapıyoruz. Bu elemanlarımıza üzerlerindeki sorumluluğun sadece yakıt ve nakit alışverişi olmadığını, müşterilerin adeta birer misafir gibi karşılanıp uğurlanması gerektiğini ifade edip istasyonumuz için önemlerini kavramalarını sağlıyoruz. İş sürecinde ise sürekli takip, hatırlatmalar ve satış ödüllendirmeleri ile heyecanlarını korumaya gayret ediyoruz” dedi.
 
“TALEPLERİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUYORUZ”
Karanfil sözlerine şöyle devam etti: “İstasyonlarımızın şehirlerarası yol güzergâhları üzerinde bulunması nedeniyle market ürün çeşitliliğimizi azami ölçüde ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte geniş tutmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizden gelen talepleri göz önünde tutarak sürekli yenilikler getirerek hizmetimizi canlı tutmaya gayret ediyoruz.”

"PETLİNE EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ"
Murat Karanfil, dağıtım şirketini seçme nedenini ise şu şekilde açıkladı: “Petline ülke ekonomisine petrol ürünleri noktasında büyük katkı sağlayan önemli bir kurumsal marka. Yetkililerinden aldığımız heyecan, ilgi, ortaya konulan vizyon, görüşlerimizi dikkate alan aktif çalışma şekilleri ve sürekli hizmet anlayışı Petline çatısı altında yer almamızı sağlayan başlıca etkenler oldu.  Şirketimizin yerel ölçekteki hedeflerine emin adımlarla yürümesi için en büyük destekçimiz olarak gördüğümüz, iş ortaklığını değerli bulduğumuz Petline’ı iki istasyonumuzda temsil ettiğimiz için mutluyuz, gururluyuz.”

 Murat Karanfil Petrol
 • Alan m2: 5.648 m2  
 • Pompa sayısı: 6
 • Pompa markası: Mepsan 
 • Otomasyon:  Asis
 • Yazarkasa Markası: Mepsan    
 • Su ve hava saati markası: Mepsan
 • Giydirme: Nova Reklam  
 • Tel: 0 352 752 52 41–42
 • Adres: Melikgazi Mah.Kayseri-Malatya yolu 40.km No:4 Küme Evler Akmescit Bünyan /Kayseri
 


Bu haber 2086 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları