IMKB : 1.112 / -1,33 $ : 8,35 / 1,11 : 9,73 / 0,40 Altın : 504,26 / 1,27

Tekser, petrol şirketlerini ziyaret etti
13 Nisan 2016 17:25
SGB Uluslararası Satış Direktörü, Tekser ile birlikte 2016 yılı değerlendirmesinde ve petrol şirketleri ziyaretlerinde bulundu.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Tekser, Alman SGB ile 2016 yılında rekor satış hedefliyor. Bu doğrultuda Türkiye’deki bayileri ile sıkı ilişkide olan Tekser, petrol dağıtım şirketleri ziyaretlerini de sürdürüyor. 

Hedefleri daha da yükseltme ve 2016 yılı planlarını değerlendirmek adına SGB uluslararası Satış Müdürü Carsten Knatz, Tekser A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Bora Dönmez, Proje Müdürleri Anıl Altun ve Sercan Erten gerek kendi içlerinde gerekse önemli petrol dağıtım şirketleriyle bir dizi toplantıda bulundular. 
 
Türkiye ziyaretinin çok olumlu geçtiğini belirten Carsten Knatz, “Tekser ile iş hacmimizin her geçen yıl artması bizi çok mutlu ediyor. Tekser ile SGB arasındaki sıkı bağlantı karşılıklı olarak başarılarımıza yansıyor” şeklinde konuştu. 

BİRÇOK EK ÖZELLİĞİ VAR
Tank cidar arası kaçak algılama sistemlerinin önemini arttırdığı bu dönemde en çok tercih edilen modeller sınıf 1 olarak adlandırılan havalı modeller. EN 13160 standartlarına göre sıvılı tank cidar arası kaçak algılama sistemleri 2. Sınıf, havalı tank cidar arası kaçak algılama sistemleri ise 1. Sınıf koruma sistemi olarak kabul ediliyor. 1. Sınıf güvenlik düzeyinde olan SGB, muadillerine göre birçok ek özelliği de yanında bulunduruyor.

SGB tank cidar arası kaçak algılama sistemleri, Tank paslanmasını önlemek adına üzerinde bulunan silikajel filtrenin ömrünü tamamlaması durumunda alarm vermesi, tank bağlantılarının doğruluğunun test edilebilmesi, LOD özelliği sayesinde her türlü teknik bilgiyi ve alarmı e-mail olarak yetkililere bildirmesi, kuru röle çıkışları sayesinde uzak noktalarda alarm alınabilmesi ve SMS bilgilendirme gibi birçok özelliği içeriyor.
 


Bu haber 1653 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları