IMKB : 0 / 0,00 $ : 0,00 / 0,00 : 0,00 / 0,00 Altın : 0,00 / 0,00

"Önceliğimiz müşteri memnuniyeti"
28 Nisan 2016 11:25
Türkiye Petrolleri Kırklareli Bayisi Efza Akaryakıt’ın sahibi Tevfik Söpçeler sektörde yaşanan gelişmeleri ve sorunları gazetemize değerlendirdi.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Türkiye Petrolleri Kırklareli Bayisi Efza Akaryakıt’ın sahibi Tevfik Söpçeler sektörde yaşanan gelişmeleri ve sorunları konuşmak üzere buluştuk. 

“SEKTÖRE 2012 YILINDA GİRİŞ YAPTIM”
30 yıl Almanya’da kaldıktan sonra Türkiye’ye döndüğünü ve bir süre çiftçilik ile uğraştığını ifade eden Tevfik Söpçeler petrol istasyonu işletmeciliğine 2012 yılında başladığını belirtti.

“MÜŞTERİLERİMİZLE BİREBİR İLGİLENİYORUZ”
Müşteri memnuniyetinin her şeyden önce geldiğini ifade eden Tevfik Söpçeler, müşteriler ile iyi bir iletişim kurmaya çalıştıklarını ifade etti. Söpçeler, “Müşteri memnuniyeti için; müşterilerimizle birebir ilgileniyoruz. Yetkin personel ile müşterinin memnuniyeti için ikili ilişkiler kurmaya çaba gösteriyoruz. Müşterinin aracının, yağ, su kontrolleri, araç lastik kontrollerini sağlayarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Satış anlamında sürekli bir tırmanış halindeyiz. Daha önceki firmada 308 bin litre satarken şimdi satışlarımız 2’ye katladı. Herkese güven duyması açısından Türkiye Petrolleri doğru bir karar oldu. Türkiye’de TP gibi bir kuruluş ile çalışmaktan dolayı çok mutluyum. TP, milli akaryakıt dağıtım şirketi olması açısından bir gurur kaynağıdır. Kalite güvenin bir arada olması ve gelecek vaat eden bir şirket olmasından ötürü TP’yi tercih ettik. Nitekim TP’ye geçtikten sonra bizim güvenimize TP’nin de güveni eklenerek daha güçlü olduk. Herkesin ilgisini çeken istasyonumuzla satışlarımızda arttı” dedi.

“KALİTELİ VE EĞİTİMLİ PERSONEL TERCİHİMİZ”
İşe alım sürecinin ve personel kalitesinin önemine dikkat çeken Tevfik Söpçeler şöyle konuştu: “İstasyonumuzda 3 kişi çalışmaktadır. Biz her zaman personelimize gereken önemi gösteririz. İşe alım sürecinde; personelin karakteri ve dürüstlüğü öncelikle gelmekte. Sonrasında ise personelin diksiyonunun düzgün olması, eğitim seviyesi ve prezantabl olmasına özen gösteriyoruz. Burası 6 bin nüfuslu bir yer. Markette içecek ile birlikte yağ ve antifriz ürünleri de ön plana çıkmaktadır.”

“TEK SORUN VERESİYE”
Bölgelerinde tek sorunun veresiye olduğuna dikkat çeken Tevfik Söpçeler; “Bölgemizde 3 istasyon çalışmaktadır ve bu rakam bölgemizin nüfusuna göre fazla ancak bizim kalitemizin TP’nin sağladığı güven ile birleşince bu bize bir avantaj sağlıyor. Bölgede sorun olarak ifade edilebilecek tek şey veresiye durumunun olması. Bunun dışında herhangi bir sorun yaşamıyoruz” şeklinde konuştu.

Efza Akaryakıt

Alan m2: 2557 m2
Pompa sayısı:   3  
Pompa markası:  Mepsan
Otomasyon: Turpak
Yazarkasa Markası: Beko
Su ve hava saati markası: Mekser
Giydirme: Ertuğ
Tel: Mandıra Caddesi  Sinanlı BABAESKİ / KIRKLARELİ
Adres: 0288 521 25 33


 Bu haber 2028 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları