IMKB : 0 / 0,00 $ : 0,00 / 0,00 : 0,00 / 0,00 Altın : 0,00 / 0,00

Shell Rimula tanıtım turunda
11 Mayıs 2016 10:51
Shell Rimula tanıtım turu 18 ilde 4000 sürücüyle bir araya gelecek.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Shell&Turcas 7 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında ağır vasıta sürücülerine yönelik 18 ildeki 19 noktayı kapsayan bir tanıtım turu düzenliyor.

Shell & Turcas, Shell Rimula’nın gelişmiş motor koruması ve verimlilik artışı sağlamayı amaçlayan yeni Ekstra Dinamik Koruma Teknolojisi hakkında sürücüleri bilgilendirmek; yenilenen ürün ambalajlarını tanıtmak ve onlara uzun yolculukları arasında keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla yaklaşık 1 ay sürecek bir tanıtım turuna başlıyor.

Sürücülere tanıtılacak olan Shell Rimula sentetik yağlarının ambalajının yeni tasarımında, Shell PurePlus Teknolojisi’nin Shell’in Uyumlu Katık Teknolojisi ile birleştirilerek geliştirilen Dynamic Protection Plus Teknolojisi ön plana çıkıyor. Bu teknolojiler, tüm hava şartlarında kusursuz koruma ve daha uzun motor ömrü sağlamaya yönelik; uzun yağ değişim aralıkları ve yakıt tasarrufunu da beraberinde getiren bir ürün ortaya çıkarıyor. Ürünün sağladığı bu faydalar, uzun vadede ağır vasıta sahiplerinin maliyetlerini azaltmaya yardım ediyor.
 
 
 
UZUN BİR MARATONA START VERİLDİ
“Shell Rimula İşini de Korur, Motorunu da”  sloganıyla 18 ilde yaklaşık 5000 kilometre katedecek tanıtım turu Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Mersin, Adana, Malatya, Kayseri, Aksaray, Ankara, Samsun, Kastamonu, Düzce, Sakarya, Kocaeli ve Gebze’de sürücülerle buluşacak.

6 Mayıs’ta Pendik Greenpark Otel’de Shell’in madeni yağlar distribütörlerine düzenlenen lansman toplantısı sonrasında distribütör satış ekipleri, distribütör sahipleri ve Shell&Turcas Madeni Yağlar satış ve pazarlama ekipleri uzun bir maratona start verdi.

Ağır vasıta sürücüleriyle 17 kamyon parkında ve 5 yetkili serviste bir araya gelecek olan ekip yaklaşık 4000 sürücüyle temas kuracak.

Düzenlenecek olan etkinliklere Best FM DJ’i Cem Arslan Gebze, Adana ve Ankara’da katılarak Gazoz Ağacı program yayınını Shell Rimula Tanıtım turu alanında yapacak ve burada sürücülerle keyifli sohbetler gerçekleştirecek.

Shell Rimula TIR’ının da yer alacağı özel alanlarda sürücüler ayrıca çeşitli oyunlar, karaoke, langırt gibi eğlenceli aktivitelerle uzun ve yorucu yolculukları arasında keyifli bir mola verecek ve Shell Rimula TIRı içerisinde ağır vasıta sürücülerine olası göz rahatsızlıkları hakkında bilgi verilecek.


 Bu haber 1944 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları