IMKB : 0 / 0,00 $ : 0,00 / 0,00 : 0,00 / 0,00 Altın : 0,00 / 0,00

"Müşterilerimizin istasyondan mutlu ayrılmalarına önem veriyoruz"
06 Haziran 2016 10:51
Gulf Ankara bayisi Ünsal Petrol ile sektöre yönelik gelişmeler hakkında konuşmak üzere buluştuk.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
Gulf Ankara bayisi Ünsal Petrol’ün sahibi İbrahim Ünsal akaryakıt sektöründeki faaliyetlerini anlattı. Lise eğitimi bittikten sonra ticarete başladığını ve ticaretin içinden hiç ayrılmadığını söyleyen Ünsal, müşteri portföyleri ve verdiği hizmetlerle ilgili olarak, “Nallıhan İlçesinde sanayi tesislerinin olmamasından dolayı, nüfus yoğunluğu düşük. Bizler müşterilerimize verdiğimiz ticari itibarımız ile sürekli tercih edilen bir kuruluşuz. Onlara dağıtıcı firmamızın bize sağladığı kaliteli yakıt ve madeni yağlar ile iyi hizmet veriyoruz. Müşterilerimize yakıtlarını alırken araçlarının bakım ve temizliğini sağlayarak istasyonumuzdan mutlu ayrılmalarına önem veriyoruz” dedi.
 
“SATIŞLARIMIZ ÇOK İYİ”
Ünsal, istasyonlardaki market uygulamalarıyla ilgili olarak şunları söyledi: “20 yıl farklı bir firma ile çalıştık. O zamanlar marketimiz yoktu. Gulf bize market yapma şansı tanıdı. Bize bu konudaki bilgi birikimlerini aktardılar. Sayelerinde marketimizi açtık. İnsanlar ilgi gösterdi. Satış ciromuz çok iyi gidiyor. Madeni yağ satışlarımız da arttı.  Dolayısı ile kazancımız arttı.”
 
“BÖLGEDEKİ İSTASYON SAYISI ÇOK FAZLA”
Ünsal konuşmasına şu şekilde devam etti: “Bölgemizde 7 adet istasyon var. Bizim bölgemiz için oldukça yüksek bir sayı. Bu bölgenin tarım ve ormancılık bölgesi olması sanayi kuruluşlarının da olmaması düşünüldüğünde bu sayının fazla olduğunu düşünüyorum. Bir istasyonun işletilmesi için istenilen belgeler ve sorumluluklarımız çok fazla. Bence istasyon adetleri bölge nüfusu ile sınırlı tutulmalı ve cirolarına göre farklı mesuliyetleri olmalı.”
 
“GULF HER TÜRLÜ HİZMETİ VE DESTEĞİ SAĞLIYOR”
Gulf’in kaliteden ödün vermeyen bir şirket olduğunu söyleyen Ünsal, “Bizim her zaman piyasanın en iyi akaryakıtını satmamızı sağlıyor. Ayrıca üstün teknoloji ile üretilmiş yağları ile müşterilerime hizmet gücüm arttı. Bize her türlü hizmeti, desteği esirgemiyorlar” diye konuştu.

“PERSONELİMİZİ ŞEHRİMİZDEN SEÇİYORUZ”
Ülke ekonomilerinin durgun seyretmesi ve bölge halkının da bundan etkilenmesinden dolayı satışlar anlamında geçmişteki hareketliliğin bir miktar azaldığını söyleyen Ünsal, “Biz istasyonumuzdaki personelimizi kendi şehrimizin insanlarından seçiyoruz. Onların gerekli eğitimleri almalarını sağlıyoruz.  Personelimizin müşterilerimize güler yüzlü servis vermesine önem veiyoruz. Personelimiz dağıtıcı şirketimizden aldıkları eğitimlerle müşterilerimizin araçlarının bakımlarını da yapıyor, yollarda güven içinde gitmelerini sağlıyorlar. İstasyonumuza gelen müşterilerimiz ile yakından ilgileniyorum. İstasyonumuzda 3 personelimiz bulunuyor” dedi.

 Bu haber 1715 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları