IMKB : 0 / 0,00 $ : 0,00 / 0,00 : 0,00 / 0,00 Altın : 0,00 / 0,00

Shell Helix, ustaları Saffet Üçüncü ile buluşturuyor
07 Mart 2017 16:30
Türkiye’nin dört bir tarafındaki otomobil özel servislerinin ustaları, yıl boyunca devam edecek organizasyonlarla, Shell Helix Motor Yağları sponsorluğunda otomotiv sektörünün nabzını tutan Saffet Üçüncü ile buluşuyor.

PAYLAŞ : Share/Bookmark

 Shell & Turcas, otomobil sahiplerinin motor yağı tercihlerinde önemli rol oynayan özel servis ustalarını Shell Helix Motor Yağları sponsorluğunda otomotiv alanındaki uzmanlığını katarak hazırlayıp sunduğu TV programlarıyla sektörün nabzını tutan Saffet Üçüncü ile bir araya getiriyor. 

 
TÜRKİYE’NİN FARKLI ŞEHİRLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK
 
Yıl boyunca Türkiye’nin farklı şehirlerinde gerçekleştirilecek organizasyonlarda Saffet Üçüncü, özel servis ustalarına, doğru motor yağı seçiminin araç performansı üzerindeki etkilerini anlatacak ve ustaların sorularını yanıtlayacak. 
 
YÜZDE 3 YAKIT TASARRUFU
 
Shell Helix binek araç motor yağı, yeni nesil araç motorlarının dayanıklılığını artıran ve bu sayede motorun ömrünü uzatan aktif temizleme özelliğine sahip. Shell Helix ayrıca, araç özelliklerine göre yüzde 3’e kadar yakıt tasarrufu da sağlayabiliyor. Dünyanın önde gelen enerji şirketlerinden biri olan Shell hem Türkiye hem de küresel madeni yağlar pazarındaki liderliğini 10 yıldır aralıksız sürdürüyor. Petrol Sanayi Derneği’nin (PETDER) Türkiye pazarına ilişkin sektör raporuna göre Shell & Turcas Petrol A.Ş Türkiye’nin, uluslararası danışmanlık ve araştırma şirketi Kline’ın her yıl gerçekleştirdiği küresel madeni yağlar pazar araştırmasına göre de Shell dünyanın 1 numaralı Madeni Yağ Tedarikçisi konumunda bulunuyor.
 
‘TEMEL HEDEFİMİZ TEKNOLOJİYİ EN ÜST SEVİYEDE TUTMAK’
 
Shell & Turcas Madeni Yağlar Genel Müdürü Seyfettin Uzunçakmak; “Müşteri odaklı yaklaşımımız, teknoloji liderliğimiz, marka yatırımlarımız ve güçlü ekibimiz başarımızın temel dayanağını teşkil ediyor. Temel amacımız yenilikçi ürünlerimizle, her zaman olduğu gibi, teknolojiyi en üst düzeyde kullanmak ve tüm iş ortaklarımız için sürekli artan değer yaratmak. Yaptığımız çalışmalarla iş ortaklarımızın ve işletmelerin karşı karşıya kaldıkları zorlukları iyi anlıyor ve karşılaşılan sorunlara cevap verecek çözümler üretiyoruz. Yağ teknolojisindeki uzmanlığımız ile sahadaki tecrübelerimizi yenilikçi ürünlere dönüştürüyoruz. İşletmelere değer katmamız, Shell madeni yağlarının tercih edilmesinde büyük önem taşıyor” diye konuştu.
 
MART AYINDA ADANA VE MERSİN’DE DÜZENLENECEK
 
Organizasyonun ilk ayağı 23 Şubat’ta Antalya’da başladı. Mart ayında Adana ve Mersin’de devam edecek olan buluşmalar, Nisan ve Mayıs’ta İstanbul’da, Haziran’da Kayseri’de, Temmuz’da Ankara’da, Ağustos’ta İzmir’de, Eylül’de Trabzon’da, Ekim’de Eskişehir’de ve son olarak Kasım ayında Sakarya’da gerçekleştirilecek.
 


Bu haber 1317 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları