IMKB : 0 / 0,00 $ : 0,00 / 0,00 : 0,00 / 0,00 Altın : 0,00 / 0,00

LUKOIL Trakya'daki 8'inci istasyonunu hizmete açtı
24 Mart 2017 16:15
Yeni açtığı istasyonlarla bayi ağını genişletmeye devam eden LUKOIL, Marmara Bölgesi’ndeki 89’uncu, Trakya’daki 8’inci istasyonu olan Akpolat Akaryakıt’ın açılışını gerçekleştirdi.

PAYLAŞ : Share/Bookmark
 LUKOIL, Tekirdağ Malkara’daki yeni istasyonu Akpolat Akaryakıt’ın açılışını yaptı. Açılışa; Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Bahattin Cömert, LUKOIL Marmara Bölge Müdürü M. Ezgi Canbol, Marmara Saha Satış Müdürü Mehmet Caner Can, Marmara Bölgesi Yatırım Koordinatörü Burçay Gönen ve Akpolat Akaryakıt ortaklarından Sabahattin Korhan ile Şeref Fırat katıldı. 
 
Açılış töreninde konuşma yapan Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Bahattin Cömert, “Ülkemize ve bölgemiz ekonomisine böyle güzel bir istasyonu kazandıran LUKOIL’e ve istasyon sahiplerine huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum” dedi.
 
LUKOIL bayisi olmaktan doyalı memnuniyet duyduklarını belirten bayi hissedarı Sabahattin Korhan; “LUKOIL’i 4 büyük spor kulübü ile sadakat kart proje olması, akaryakıt ikmal kaynaklarının yakın olması, Hasat kart, Başak kart, Verimli kart, Üretici kart gibi Trakya çiftçisine hitap eden satış kanalları olması ve her şeyden önemlisi şeffaf ve güvenilir bir şirket olmasından dolayı tercih ettik” dedi.
 
“BÖLGEDEKİ TARIMSAL POTANSİYEL SATIŞLARIMIZA YANSIYACAK”
 
LUKOIL Marmara Bölge Müdürü M. Ezgi Canbol; LUKOIL’in Türkiye macerasına 10 yıl önce 12 istasyonla başladığını, bugün itibariyle 600 istasyona ulaştığını kaydetti. Canbol, “LUKOIL’i 100 yılı geride bırakmış dağıtım şirketleriyle rekabet edebilir, onlarla aynı uygulamaları ve çalışmaları yapabilir düzeye getirebilen bayilerimize teşekkür ederim” dedi. Canbol; “Burası, bizim bulunmak istediğimiz lokasyonlardan birisiydi. Trakya Bölgesi özellikle tarım yönündeki satışlar bakımından bizim için önem arz ediyor. Bu istasyonun ailemize katılmasıyla birlikte, bu eksikliğimizi gidermiş olduk. İstanbul’dan yola çıkan LUKOIL müşterilerinin Çanakkale’ye gidene kadar akaryakıt ve market ihtiyaçlarını bu istasyonumuzla karşılamış olacağız. Akpolat LUKOIL bayimizle birlikte, Trakya Bölgesi’nde 8 bayiye ulaştık. Bu istasyon Marmara Bölgesi’nde ise 89’uncu istasyonumuz oldu. Bayi seçimi yaparken; bayinin bulunduğu lokasyondaki görünürlüğü bizim için çok önemli. Yine aynı şekilde bizim reklamımızı iyi yapabilecek, bizim markamızı ve perakendecilik anlayışımızdaki çıtayı da en üst basamağa çıkaracak bayi profilleriyle çalışmayı tercih ediyoruz. Ayrıca çalıştığımız bayinin finansal gücünün olması ve belli bir dış satım gücüne uygun müşteri portföyüne sahip olmasını da bekliyoruz” dedi.
 
‘İŞBİRLİĞİMİZİN ARTARAK DEVAM ETMESİNİ ÜMİT EDİYORUM’
 
LUKOIL’in çalışanlarından görmüş olduğumuz yakınlığın; yatırımımız esnasında her türlü sorunumuza hızlı ve eksiksiz cevap verilmesi, çözüm bulunması bizlere en başından beri bu ailenin bir ferdi olarak yaklaşmalarından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu yaklaşımlar bizim LUKOIL’e olan aidiyetimizi güçlendirdi. Bütün LUKOIL istasyonlarında verilen hizmetleri; aynı kalite ve titizlikle burada da sağlamayı hedefliyoruz. LUKOIL’in birebir ilişkilere verdiği önem çok önemli buluyorum. LUKOIL, proaktif çalışan, sorunlara anında çözüm üretebilen bir çalışan profiline sahip.  LUKOIL’den yetkili birini aradığımızda; karşılaştığımız bir sorunla ilgili hemen çözüm üretebiliyorlar. Özellikle, istasyonumuzun inşaat sürecinde ve öncesinde süreçleri beraber götürdük. Sorunlarımıza anında ve hızlı çözümler ürettiler. Bundan sonraki işbirliğimizin de artarak devam etmesini ümit ediyorum.
 
‘LUKOIL’İ DÜNYA MARKASI OLDUĞU İÇİN TERCİH ETTİK’
 
LUKOIL’i bir dünya markası olduğu için ve Türkiye’deki diğer dağıtım firmalarına alternatif bir firma olarak ortaya çıkmasından dolayı tercih ettik. LUKOIL, pazar payı olarak üst sıralarda yer alan dağıtım şirketlerinin bütün uygulamalarını yaparken, kendinden pazar payı olarak daha gerilerde olan firmalara ait esneklikleri de gösterebilen bir firma. Trakya Bölgesinde LUKOIL adı altında hizmet ve ürün kalitesi yönünden buradaki müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bu bölgede, açılışa özel tanıtımlarımız oldu. Buradaki faaliyetlerimizle; bundan sonra da yapılacak tanıtımlara ağırlık vermeyi düşünüyoruz. LUKOIL ile beraber, tanıtıma daha da ağırlık vererek bölgedeki bilinirliğimizi sürekli arttırmayı hedefliyoruz. Bu birlikteliğimizi, birbirimize daha da destek olarak sürekli kılmayı amaçlıyoruz.


Bu haber 1879 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları