IMKB : 1.408 / 0,00 $ : 8,06 / 0,29 : 9,66 / 0,40 Altın : 461,09 / 1,39

'OPET sektörünün en çok tercih edilen markası'
24 Mart 2017 16:35
Sales Network Platformu tarafından düzenlenen ‘Turuncu Ödül Töreni’nde sektörlerin en çok tercih edilen markaları belirlendi. Törende OPET akaryakıt sektörünün en çok tercih edilen markası seçildi.

PAYLAŞ : Share/Bookmark

 Çeşitli sektörlerden satış profesyonellerini bir araya getirerek hem mesleğe yeni başlayanlara destek olmak hem de uluslararası iş birlikleri sağlamak amacıyla kurulan Sales Network Platformu, 2 Mart 2017 tarihinde düzenlediği ‘Turuncu Ödül Töreni’nde sektörlerin en çok tercih edilen markalarını belirledi. 

Turuncu Ödül Töreni’nde Akaryakıt İstasyonu Kategorisi’nde en çok tercih edilen marka OPET seçildi. OPET adına ödülü Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Özçetin aldı.

İŞ DÜNYASININ ÖNDE GELEN TEMSİLCİLERİNİN GÖRÜŞLERİ DERLENİYOR
 
Turuncu Ödülleri, Sales Network platformunun mobil uygulaması üzerinden yapılan anket çalışması sonucunda, 10 farklı kategoride belirleniyor. Satış profesyonellerinin en çok tercih ettiği markaların belirlendiği ödüller kapsamında iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin görüşleri derleniyor.   
 
‘ODAK NOKTAMIZ MÜŞTERİLERİMİZİN İSTASYONLARIMIZDAN MEMNUN AYRILMASI’
 
Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Özçetin, ödül töreninde yaptığı konuşmada OPET istasyonlarını günde ortalama 500 bin araç ve 1 milyon kişinin ziyaret ettiğini belirterek amaçlarının kalıcı müşteri memnuniyeti olduğunun altını çizdi. Özçetin, “Kaliteli ürünlerimiz ve asla taviz vermediğimiz hizmet standartlarımızla bugün sektörümüzde en çok tercih edilen ve en sevilen akaryakıt markasıyız. Tüm çalışanlarımızın, bayilerimizin ve istasyon personelimizin odak noktası her zaman müşterilerimizin istasyonlarımızdan memnun bir şekilde ayrılması. 17 yıldır devam eden Temiz Tuvalet Kampanyamızla ortak kullanım alanları en temiz istasyonlara sahip marka olarak sektörümüzde öncü olduk. Bu vizyonla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizi tercih eden müşterilerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 
 
‘KUSURSUZA YOLCULUK İDDİASINI DEVAM ETTİRİYOR’
 
OPET’ten yapılan açıklamada; “Akaryakıt sektöründe müşteri memnuniyetinin değişmez lideri OPET; istasyonları, ürün ve hizmetleri, çağrı merkezi ve online dünyadaki çalışmaları ile ‘kusursuza yolculuk’ iddiasını devam ettiriyor. Sosyal sorumluluk projeleri ile Türkiye’ye değer katan OPET, vizyonunu inovasyon ve gelişim önceliğinde kurgularken ilkleri yaratarak teknolojik ürünleri ile de dikkat çekiyor” denildi.


Bu haber 1312 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları