IMKB : 0 / 0,00 $ : 0,00 / 0,00 : 0,00 / 0,00 Altın : 0,00 / 0,00

Alpet Açıkdeniz Petrol Sakarya'da yenilenen yüzüyle açıldı
24 Mart 2017 17:21
Alpet’in Sakarya Serdivan’daki istasyonu Açıkdeniz Petrol, yeni yüzüyle hizmete girdi. 15 yıldır Alpet bünyesinde olan ve 1.500 metrekare alana kurulu olan Açıkdeniz Petrol, tamamen yenilendi.

PAYLAŞ : Share/Bookmark

  Altınbaş Holding’in akaryakıt dağıtım sektöründeki iştiraki Alpet Türkiye istasyon ağını yenilemeye devam ediyor. 15 yıldır Alpet bünyesinde bulunan Sakarya Açıkdeniz Petrol, tepeden tırnağa yenilendi. 1.500 metrekare alana kurulu olan Alpet Açıkdeniz Petrol, yeni yüzüyle hizmete girdi. Açıkdeniz Petrol’ün açılış törenine Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Altınbaş Holding İcra Kurulu Başkanı Mehmet Sait Kayahan ve Alpet Türkiye Genel Müdürü Ali Murat Yeşilyurt katıldı.  

 
AYNI ANDA 12 ARACA DOLUM YAPILABİLİYOR
 
Son teknoloji kullanılarak marka dönüşümü gerçekleştiren Açıkdeniz Petrol’de 6 pompa ile aynı anda 12 araca dolum yapılabiliyor. 
 
‘AÇIKDENİZ PETROL’E TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ’
 
Açılışta konuşan Altınbaş Holding İcra Kurulu Başkanı Mehmet Sait Kayahan, “Alpet’in Türkiye’de faaliyete başladığı ilk günden itibaren bizimle olan Açıkdeniz Petrol’e teşekkürlerimizi sunuyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.
 
‘2002 YILINDAN İTİBAREN GÜVENİLİR ŞEKİLDE SATIŞ YAPIYORUZ’
 
 Açıkdeniz Petrol’ün sahibi Resul Açıkdeniz ise, “Açıkdeniz Petrol olarak 2002 yılından itibaren akaryakıt, LPG Otogaz ve madeni yağ satışını; kaliteli, temiz ve güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Şimdiye kadar sunduğumuz dürüst ve kaliteli hizmeti istikrarlı şekilde sürdüreceğiz” diye konuştu. 
 
‘20 YILDIR TÜRKİYE’NİN ENERJİSİ İÇİN ÇALIŞIYOR’
 
Alpet tarafından yapılan açıklamada; “Türkiye genelinde 400’e yakın istasyonu ile faaliyet gösteren Alpet Türkiye, yaygın bayi ağı ve yerel sermayesi ile 20 yıldır Türkiye’nin enerjisi için çalışıyor. Alpet, Türkiye’nin en büyük depolama kapasitesine sahip ilk 5 akaryakıt firması arasında bulunuyor. Alpet Marine ise alanında Türkiye’nin ilk 3 markası arasında bulunuyor. Altınbaş Holding bünyesindeki Alpet markası, Arnavutluk ve Kuzey Kıbrıs’ta da faaliyet gösteriyor” denildi.
 


Bu haber 3179 kez okunmuştur


Bu habere henüz yorum yazılmamış

İlk yorum yazan siz olun!
Köşe Yazarları